Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Де б не працював – працюй так, щоб ніколи не було соромно повернутись на попереднє місце роботи і поводь себе так, щоб не було соромно за жоден з твоїх вчинків. Ідучи по кар’єрних щаблях пам’ятай козацьке: дивись - ти на коні, дивись - ти під конем.

 

Мойсик Володимир Романович

БІОГРАФІЯ

МОЙСИК Володимир Романович - Голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.
Позапартійний.

Народився: 18 серпня 1957 р., в с.Стецева Снятинського району Івано-Франківської області.
1978–1983 рр. навчався на юридичному факультеті Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка.
Кандидат юридичних наук, заслужений юрист України.
В 2002 році нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України.

Свою трудову діяльність Мойсик В.Р. розпочав у 1974 році бетонником Коломийського будівельного управління. В 1983 році – у рік закінчення юридичного факультету Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка - був обраний народним суддею Залізничного районного народного суду м.Києва, в якому пропрацював до 1990 року. З 1990 по1995 суддя, член Президії, заступник Голови Київського міського суду. З 1995 року по 31 березня 2002 року суддя Верховного Суду України. Суддя вищого кваліфікаційного класу.
31 березня 2002 року обраний народним депутатом України по одномандатному Коломийсько-Снятинському виборчому окрузі №87. За його обрання проголосувало близько 80 тисяч виборців. Це один з найкращих показників волевиявлення громадян по мажоритарних округах.
З 07.06.2002 року Голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Мойсик В.Р. – висококваліфікований правознавець, принциповий, ініціативний, вимогливий до себе і працівників апарату Комітету. Будучи ще суддею Верховного Суду України безпосередньо приймав участь у підготовці Конституції України, “малої судової реформи”, зокрема змін та доповнень до законів України “Про судоустрій України”, “Про статус суддів”. За активну участь у розробці Конституції України заохочувався наказом Голови Верховного Суду України. Підготував кілька постанов Пленуму Верховного Суду України, зокрема “Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя”, “Про призначення судами кримінальних покарань”, “Про деякі питання застосування судами законодавства про відповідальність за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів” та інші. Брав участь у розробці Кримінального Кодексу України. За короткий час, вже в якості народного депутата України, Мойсиком В.Р. у співтоваристві з іншими народними депутатами внесено зміни та доповнення до діючого Кримінально-процесуального Кодексу України. Мойсик В.Р. є головою робочої групи по розробці та підготовці (уже до другого читання) нового Кримінально-процесуального Кодексу України. Працював у робочій групі Кабінету Міністрів України по розробці проекту Адміністративного процесуального кодексу України. Тепер за його авторством зазначений законопроект поданий на розгляд Верховної Ради України.
Займається викладацькою і науковою роботою, автор біля 20 наукових праць. Захистив дисертацію на тему: “Проблеми кримінальної відповідальності за шахрайство з фінансовими ресурсами” в Київському Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка.
Користується заслуженим авторитетом серед народних депутатів України.

Також В.Мойсик активно займається громадською діяльністю:
Перебуваючи на посаді судді Верховного Суду України, протягом 5 років очолював Правління Центру Верховного Суду України по підвищенню кваліфікації суддів України і продовжує там викладати до цього часу. Читає лекції в інституті адвокатури при Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка та Інституті підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури.
Крім того, є членом редакційної колегії Вісника Верховного Суду України та газети “Закон і бізнес”.

Не втрачає зв’язок з Київським Національним університетом ім. Т.Г.Шевченка, займаючись спільною науковою діяльністю з кафедрою кримінального права і кримінології.

Епізоди, які найбільше запам’яталися із студентського життя, слова вдячності викладачам:
Висловлюючи слова найщирішої вдячності та поваги усім викладачам факультету, особливо хочеться відмітити, нажаль, уже покійного декана факультету, професора Матишевського Павла Степановича. Це була високопрофесійна, чесна і порядна людина.
Хочу побажати щастя і миру, добра і благополуччя, здоров’я і довгих літ професорам Яценку Сергію Станіславовичу, Вороновій Лідії Костянтинівні, Туркевич Інні Костянтинівні, Лисиченку Віталію Костянтиновичу, Підіпригорі Афанасію Андроновичу, Гончаренку Владлену Гнатовичу, Мунтяну Василю Лук’яновичу, Штефану Михайлу Йосиповичу та доцентам Андрушку Петру Петровичу – керівнику мого дисертаційного дослідження, Шапченку Сергію Дмитровичу, Шибіку Василю Петровичу.
Воістину – це еліта національної кримінально-правової науки. Вони є вчителями, про яких мудро сказав хтось із древніх: “Учитель не той, хто вчить, а той – у кого вчаться”. У цих людей вчилися і вчаться
Ці слова в рівній мірі стосуються і покійного викладача трудового права Решетніка Олекси Федоровича, який не мав ні звань ні наукових степенів, але був одним з найкращих викладачів факультету.
Випускники усіх поколінь юридичного факультету згадують його вимогливість, його феноменальне знання предмету, його доброту та іспити, які тривали з 8-ї години ранку до 24-ї години ночі. Здати іспит без повноцінних знань предмету було просто неможливо. Тому майже неймовірним фактом було те, що на нашому курсі він двом студентам поставив оцінку “5” без здачі іспиту. Здогадайтесь, хто був одним з цих двох.

Династія.
Підписуючи племінниці науково-практичний коментар Кримінального кодексу України, одним з авторів якого є сам В.Мойсик, він зазначив, що родина Мойсиків поступово перетворюється з селянської в династію юристів. А й справді, Володимир Романович першим здобув вищу юридичну освіту, закінчивши юридичний факультет Національного університету ім.Т.Г.Шевченка. Його стежкою пройшов і син Роман, закінчивши цей же ВУЗ.
Закінчив Чернігівський юридичний технікум, а згодом Національну академію внутрішніх справ України і рідний брат Володимира Мойсика - Нестор Мойсик, який нині є підполковником міліції, заступником начальника Солом’янського РУ УМВС України у м. Києві. Його донька Наталка навчається на третьому курсі юридичного факультету Чернівецького державного університету ім.О.Кобилянської. Дружина Нестора Марина теж закінчує навчання в Національній академії внутрішніх справ України.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»